Świąteczna RĘKO:DZIELNICA

Już po raz siódmy klub Sen Pszczoły na warszawskiej Pradze uczyni z tej części miasta ręko-dzielnicę i zorganizuje targowisko wytworów hand-made dla ludzi poszukujących oryginalnych dodatków i gadżetów oraz dla tych, którzy tworzą je siłami swoich rąk i wyobraźni. Zainteresowanych kupnem zapraszamy w niedzielę 12 grudnia od godziny 14.00. Wtedy też na górnym poziomie klubu rozpoczną się filmowe atrakcje – projekcje bajek i kina familijnego. Pszczela niedziela na Pradze już 3 grudnia.

REKODZIELNICA_12.12

FAMILIJNA PRAGA – RĘKO:DZIELNICA , CZYLI BIAŁA PSZCZELA NIEDZIELA 12.12.2010

Już po raz siódmy klub Sen Pszczoły na warszawskiej Pradze uczyni z tej części miasta ręko-dzielnicę i zorganizuje targowisko wytworów hand-made dla ludzi poszukujących oryginalnych dodatków i gadżetów oraz dla tych, którzy tworzą je siłami swoich rąk i wyobraźni. Zainteresowanych kupnem zapraszamy w niedzielę 12 grudnia od godziny 14.00. Wtedy też na górnym poziomie klubu rozpoczną się filmowe atrakcje – projekcje bajek i kina familijnego. Pszczela niedziela na Pradze już 3 grudnia.

Ręko:dzielnica to okazja do zaprezentowania swojej twórczości dla ludzi z pasją i talentem. Mimo że działalność rękodzielnicza przestaje być niszowa, nadal brakuje miejsc, w których mogą oni zaprezentować swoje ręko-arcy-dzieła. Dlatego Sen Pszczoły otwiera swoje podwoje dla twórców biżuterii, torebek, zabawek, zegarków, koszulek i innych unikatowych gadżetów. Tworzone ręcznie zyskują duszę i niepowtarzalny charakter, co wyróżnia je spośród masowych produktów. Dla rękodzielników jest to również okazja do nawiązania kontaktów, dyskusji i wymiany pomysłów. Najbliższy kiermasz będzie wyjątkowy – stroskani o los bezpańskich zwierzaków w schronisku na Paluchu organizujemy zbiórkę koców, misek, jedzenia na zimę, a także loterię, w której za los o wartości 5 zł odwiedzający będą mogli wylosować zniżkę w klubowym barze albo rękodzieło od wystawcy.

PRAGA – RĘKO:DZIELNICA to jeden z wielu eventów organizowanych przez Sen Pszczoły. Klub z Inżynierskiej 3 chce w ten sposób przyciągnąć mieszkańców stolicy na Pragę – autentyczną, klimatyczną warszawską dzielnicę. Chce ich przekonać, że to miejsce spotkań, teren działań niezależnych artystów, przestrzeń otwarta na nowe pomysły, przyjazna warszawiakom. Przedświąteczna Ręko:dzielnica będzie połączona z atrakcjami filmowymi – w Śnie Pszczoły chwilę wytchnienia od świątecznej gorączki znajdą duzi i mali fani rękodzieła. Na kiermaszu natomiast nie zabraknie pomysłów na prezenty od Mikołaja.

Projekt „Pszczela niedziela”  to impreza cykliczna – co miesiąc klub zaprasza twórców i nabywców wytworów hand-made wszelkiej maści, aby jedni mogli się pokazać, a drudzy obkupić się do woli i spędzić miło czas z całą rodziną.

Patronat medialny nad imprezą objęły: miesięcznik Stolica i portal Reused.

Więcej informacji:
Paulina Popławska – koordynator projektu
rekodzielnica@senpszczoly.pl
SEN spowodowany przez lot PSZCZOŁY wokół owocu granatu na sekundę przed przebudzeniem
Warszawa, ul. Inżynierska 3
www.senpszczoly.pl

Written By
More from Joanna
Ręko:dzielnica w październiku
Już po raz piąty klub Sen Pszczoły na warszawskiej Pradze uczyni z...
Read More
Leave a comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *