O nas

 

faviconused.pl to portal założony przez grupę ekologicznych zapaleńców.

Główną ideą nam przyświecająca jest zasada 3R: Reduce-Reuse-Recycle, przełożona na polskie ‘Unikaj-Używaj-Utylizuj’ [więcej: czytaj tutaj].

Jesteśmy młodym, kompletnie niezależnym zespołem. Działalność rozpoczęliśmy 16 maja 2009 roku. Co ważne, tym samym staliśmy się  jednym z pierwszych portali w Polsce, zajmujących się tematyką ekologicznego designu.

Naszymi inspiracjami pragniemy dzielić się z szerszym gronem. Z tego powodu odświeżyliśmy formułę reused.pl w 2014 roku, poszerzając tematykę o dziedzinę lifestyl’ową.  Wszelkie nowatorskie pomysły, nowinki ze świata sztuki użytkowej, czy  informacje o wydarzeniach, warsztatach, projektach, a także twórcach działających w myśl ekologicznego designu, zarówno w Polsce jak i na świecie, znajdziesz właśnie u nas.

Jeśli idea dbania o naszą matkę Ziemię jeszcze do Ciebie nie przemówiła, tym bardziej zachęcamy do śledzenia naszego portalu. To tylko kwestia czasu, kiedy reusedowy sposób patrzenia na świat stanie się nie tylko nawykiem, lecz związaną z prostymi, aczkolwiek niebanalnymi rozwiązaniami,  przyjemnością.

Nasze długoletnie doświadczenie powinno mówić samo za siebie. Dla nas to nie kwestia trendu, to sposób życia. Którym chcemy zarazić także i Was.

Zespół  faviconused.pl

 

Inspiracji poszukujemy wszędzie. Chcesz podzielić się z nami czymś godnym reused’owej uwagi? Napisz.

Być może ekologiczny design lub styl życia to także i Twoja pasja? Jeśli czujesz reusedowe klimaty, prześlij nam kilka słów o sobie. Jesteśmy otwarci na świeże dawki energii.