Pomysł na lampy z recyklingu

Pośród wszystkich sprzętów wyposażenia domu, wśród artystów i designerów spod znaku eko największą popularnością cieszy się chyba projektowanie oświetlenia. Lampy, lampki i kinkiety stwarzają nieograniczone pole do popisu, wywołują piorunujący efekt i zdziwienie u odbiorcy. Przeważnie stanowią nie tylko źródło światła we wnętrzu, ale również przesądzają o jego charakterze, będąc ciekawym akcentem na którym skupia się uwaga gości. Poniżej prezentujemy szeroką gamę pomysłów i inspiracji, które bez trudu możecie wprowadzić w życie.

tidechandelier1 Pośród wszystkich sprzętów wyposażenia domu, wśród artystów i designerów spod znaku “eko” największą popularnością cieszy się chyba projektowanie oświetlenia. Lampy, lampki i kinkiety stwarzają nieograniczone pole do popisu, wywołują piorunujący efekt i zdziwienie u odbiorcy. Przeważnie stanowią nie tylko źródło światła we wnętrzu, ale również przesądzają o jego charakterze, będąc ciekawym akcentem na którym skupia się uwaga gości.

Poniżej prezentujemy szeroką gamę pomysłów i inspiracji, które bez trudu możecie wprowadzić w życie.

W pierwszej kolejności proponujemy ciekawy pomysł Atelier Boomdesign na wykorzystanie starych i niepotrzebnych książek. Lampy te występują w wielu rodzajach, mogą mieć różne zastosowanie i wielorakie kształty. Ogranicza nas tylko wyobraźnia.

boeklamp500x457

Written By
More from Maria
Sergio Silva
Dziś przedstawiamy Wam sylwetkę projektanta z Nowego Yorku- Sergio Silvę. Fascynująca jest...
Read More
Join the Conversation

4 Comments

  1. says: BTK

    A mnie ogólnie brakuje lamp z “naszego podwórka” a jest ich niemało. Jak te: http ://www.barborkadizajn.pl/ pracownia_artystyczna/ projekty/projekty.html

Leave a comment
Leave a comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *