Reprodukcje vol.2!

3 października o godzinie 12:00 rozpoczną się w Centralnym Basenie Artystycznym w Warszawie targi Reprodukcje. Na drugiej edycji targów rękodzieła - biżuterii, ubrań i wyrobów codziennego użytku R E : p r o d u k c j e zaprezentuje się ponad 100 artystów! Będzie to zatem największa tego typu impreza w Warszawie, a może i w całej Polsce! KAŻDY znajdzie tam coś dla siebie, począwszy od oryginalnego dodatku i biżuterii, przez niebanalną kreację, po autorską ceramikę, a kupując je, wesprze ideę recyclingu i fair trade.

galerie_plakat_x_x3 października o godzinie 12:00 rozpoczną się w Centralnym Basenie Artystycznym w Warszawie targi Reprodukcje. Na drugiej edycji targów rękodzieła – biżuterii, ubrań i wyrobów codziennego użytku R E : p r o d u k c j e zaprezentuje się ponad 100 artystów! Będzie to zatem największa tego typu impreza w Warszawie, a może i w całej Polsce! KAŻDY znajdzie tam coś dla siebie, począwszy od oryginalnego dodatku i biżuterii, przez niebanalną kreację, po autorską ceramikę, a kupując je, wesprze ideę recyclingu i fair trade. 

Będzie można nabyć nie tylko najmodniejsze ubrania po promocyjnych cenach od Green Establishment, designerskie zabawki niekoniecznie dla dzieci od Alelale, ceramikę prosto z PIECOWNI, torebki i dodatki od Anny WYKRÓJ oraz cudowną biżuterię od Motiv Art i Violi Lee Design, ale także całkowite nowości artystów jeszcze nieznanych na polskim rynku. 

Jednocześnie zapraszamy wszystkich wystawców i odwiedzających do wzięcia udziału w organizowanej przy okazji targów akcji ekologiczno-charytatywnej pod hasłem: „Wkręć się w rękodzieło”, w ramach której zbieramy plastikowe nakrętki, które zostaną wymienione na wózki inwalidzkie i protezy dla potrzebujących. Na osobę, która przyniesie najwięcej nakrętek, czekają fantastyczne nagrody, wykonane własnoręcznie przez RE:produkcyjnych artystów! 

Cała impreza odbędzie w zupełnie wyjątkowym, kultowym wręcz obiekcie – zbudowanym w 1934 roku i ocalałym podczas wojny basenie miejskim, dziś Centralnym Basenie Artystycznym. Oprawę muzyczną zapewni DJ Masterflasz z kolektywu twórczego VLEP[V]NET, a świetną kuchnię i napoje – basenowy bar. 

Autorką plakatu na tę edycję targów jest Kamila Borucka.

Więcej na stronie organizatora.

Tags from the story
, , ,
Written By
More from Maria
Zróbmy coś ze starych kaset!
Dobrze znane nam z lat 80-tych oraz 90-tych kasety magnetofonowe powracają jako...
Read More
Leave a comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *