RĘKO:DZIELNICA 19.09.2010

Już po raz czwarty klub Sen Pszczoły na warszawskiej Pradze uczyni z tej części miasta ręko-dzielnicę i zorganizuje targowisko wytworów hand-made dla ludzi poszukujących oryginalnych dodatków i gadżetów oraz dla tych, którzy tworzą je siłami swoich rąk i wyobraźni. Zainteresowanych kupnem zapraszamy w niedzielę 19 września 2010 od godziny 14.00, a wystawców od godziny 12.00.


rekodzielnica_Już po raz czwarty klub Sen Pszczoły na warszawskiej Pradze uczyni z tej części miasta ręko-dzielnicę i zorganizuje targowisko wytworów hand-made dla ludzi poszukujących oryginalnych dodatków i gadżetów oraz dla tych, którzy tworzą je siłami swoich rąk i wyobraźni. Zainteresowanych kupnem zapraszamy w niedzielę 19 września 2010 od godziny 14.00, a wystawców od godziny 12.00.

To wydarzenie to okazja do zaprezentowania swojej twórczości dla ludzi z pasją i talentem. Mimo że działalność rękodzielnicza przestaje być niszowa, nadal brakuje miejsc, w których mogą oni zaprezentować swoje ręko-arcy-dzieła. Dlatego Sen Pszczoły otwiera swoje podwoje dla twórców biżuterii, torebek, zabawek, zegarków, koszulek i innych unikatowych gadżetów. Tworzone ręcznie zyskują duszę i niepowtarzalny charakter, co wyróżnia je spośród masowych produktów. Dla rękodzielników jest to również okazja do nawiązania kontaktów, dyskusji i wymiany pomysłów.

PRAGA – RĘKO:DZIELNICA to jeden z wielu eventów organizowanych przez Sen Pszczoły. Klub z Inżynierskiej 3 chce w ten sposób przyciągnąć mieszkańców stolicy na Pragę – autentyczną, klimatyczną warszawską dzielnicę. Chce ich przekonać, że to miejsce spotkań, teren działań niezależnych artystów, przestrzeń otwarta na nowe pomysły. Każde z targowisk jest połączone z ciekawym wydarzeniem muzycznym – w lipcu odwiedzający RĘKO:DZIELNICĘ mieli okazję wysłuchać wieczorem koncertu z cyklu ETNOPRAGA, organizowanego we współpracy z Domem Kultury Praga, w sierpniu zaś na klubowym podwórku odbył się jam bębniarski. W przyszłości planowane są RĘKO:JAMY na inne instrumenty. Podczas każdego z nich muzycy mają zagwarantowany od klubu napój i poczęstunek. W czasie trwania kiermaszu jego uczestnicy mogą korzystać w pełni z uroków Snu Pszczoły – czekają na nich dania z grilla, domowe ciasta i tarty, bar pełen napojów, projekcje audiowizualne i atrakcje dla dzieci, m.in. bajkoczytanie.

Targowisko rękodzielnicze to impreza cykliczna – co miesiąc Sen Pszczoły będzie zapraszał twórców i nabywców wytworów hand-made wszelkiej maści, aby jedni mogli się pokazać, a drudzy obkupić się do woli i spędzić miło czas.

Patronat medialny nad imprezą objęły: magazyn Dilemmas, miesięcznik Stolica i portal Reused.

Więcej informacji o Rękodzielnicy:
www.senpszczoly.pl
rekodzielnica@senpszczoly.pl
SEN spowodowany przez lot PSZCZOŁY wokół owocu granatu na sekundę przed przebudzeniem
Warszawa, ul. Inżynierska 3

Written By
More from Joanna
Ogromne dłonie w centrum Warszawy
Kilka dni temu w samym centrum Warszawy, tuż przed Pałacem Kultury pojawiły...
Read More
Join the Conversation

1 Comment

  1. says: HitCzyShit.pl

    Fajna inicjatywa, generalnie Praga naprawdę tętni życiem – czy to tym artystycznym czy klubowo-imprezowym. Fajna dzielnica, z zapomnianej trochę dziury pewnie niedługo się zrobi totalnie hipsterska

Leave a comment
Leave a comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *