Ręko:dzielnica w październiku

Już po raz piąty klub Sen Pszczoły na warszawskiej Pradze uczyni z tej części miasta ręko-dzielnicę i zorganizuje targowisko wytworów hand-made dla ludzi poszukujących oryginalnych dodatków i gadżetów oraz dla tych, którzy tworzą je siłami swoich rąk i wyobraźni. Zainteresowanych kupnem zapraszamy w niedzielę 19 września 2010 od godziny 14.00. PRAGA – RĘKO:DZIELNICA to jeden z wielu eventów organizowanych przez Sen Pszczoły. Klub z Inżynierskiej 3 chce w ten sposób przyciągnąć mieszkańców stolicy na Pragę – autentyczną, klimatyczną warszawską dzielnicę.

RĘKODZIELNICA - październik Już po raz piąty klub Sen Pszczoły na warszawskiej Pradze uczyni z tej części miasta ręko-dzielnicę i zorganizuje targowisko wytworów hand-made dla ludzi poszukujących oryginalnych dodatków i gadżetów oraz dla tych, którzy tworzą je siłami swoich rąk i wyobraźni. Zainteresowanych kupnem zapraszamy w niedzielę 19 września 2010 od godziny 14.00. Wtedy też na górnym poziomie klubu rozpoczną się atrakcje dla najmłodszych – projekcje filmów rysunkowych i bajko czytanie. Pszczela niedziela na Pradze już 17 października.

Ręko:dzielnica to okazja do zaprezentowania swojej twórczości dla ludzi z pasją i talentem. Mimo że działalność rękodzielnicza przestaje być niszowa, nadal brakuje miejsc, w których mogą oni zaprezentować swoje ręko-arcy-dzieła. Dlatego Sen Pszczoły otwiera swoje podwoje dla twórców biżuterii, torebek, zabawek, zegarków, koszulek i innych unikatowych gadżetów. Tworzone ręcznie zyskują duszę i niepowtarzalny charakter, co wyróżnia je spośród masowych produktów. Dla rękodzielników jest to również okazja do nawiązania kontaktów, dyskusji i wymiany pomysłów.
PRAGA – RĘKO:DZIELNICA to jeden z wielu eventów organizowanych przez Sen Pszczoły. Klub z Inżynierskiej 3 chce w ten sposób przyciągnąć mieszkańców stolicy na Pragę – autentyczną, klimatyczną warszawską dzielnicę. Chce ich przekonać, że to miejsce spotkań, teren działań niezależnych artystów, przestrzeń otwarta na nowe pomysły, przyjazna warszawiakom. Październikowa Ręko:dzielnica będzie połączona z atrakcjami dla dzieci – na górnym poziomie klubu najmłodsi będą mogli już od godziny 14.00 oglądać bajki, o 16.00 zacznie się CZYTU CZYTU, czyli czytanie na żywo najpiękniejszych opowiadań i konkursy z nagrodami, a na zakończenie czeka dzieci wieczorynka.

Projekt „Pszczela niedziela”, czyli Ręko:dzielnica i CZYTU CZYTU to impreza cykliczna – co miesiąc Sen Pszczoły będzie zapraszał twórców i nabywców wytworów hand-made wszelkiej maści, aby jedni mogli się pokazać, a drudzy obkupić się do woli i spędzić miło czas z całą rodziną.

Więcej informacji:
PRAGA – RĘKO:DZIELNICA i PSZCZELA NIEDZIELA – 17.10.2010
SEN spowodowany przez lot PSZCZOŁY wokół owocu granatu na sekundę przed przebudzeniem
Warszawa, ul. Inżynierska 3
rekodzielnica@senpszczoly.pl
www.senpszczoly.pl

Written By
More from Joanna
Wyniki konkursu Śmieć- Deaktywacja
Naszyjnik z puszek, androgeniczna bluzka z krawatami i subtelny toczek z reklamówek...
Read More
Leave a comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *