Eko biuro

Realizacja projektu wnętrza, której zdjęcia znajdziecie poniżej to pomieszczenia agencji reklamowej BrandBase znajdującej się w Rotterdamie. Za całość odpowiedzialni są architekci z MOST Architecture. Używając starych palet wykreowali ciekawą i przyjazną środowisku przestrzeń. Dzięki minimalistycznemu tłu drewniane elementy stanowią nie tylko część praktyczną i użytkową, są również niesamowitą dekoracją, wywierająca piorunujące wrażenie na gościach.

brandbase-office-most-architecture-4

Realizacja projektu wnętrza, której zdjęcia znajdziecie poniżej to pomieszczenia agencji reklamowej BrandBase znajdującej się w Rotterdamie.

Za całość odpowiedzialni są architekci z MOST Architecture. Używając starych palet wykreowali ciekawą i przyjazną środowisku przestrzeń. Dzięki minimalistycznemu tłu drewniane elementy stanowią nie tylko część praktyczną i użytkową, są również niesamowitą dekoracją, wywierająca piorunujące wrażenie na gościach.

Całość została przemyślana jako kompozycja trzech warstw: bazą są białe ściany, taka sama podłoga, które stanowią neutralne tło dla wyposażenia. Struktury użytku codziennego to palety, pełniące funkcję mebli, przegród, a nawet schodów. Kropkę nad i stawiają dodatki- oświetlenie, tapicerka, balustrady, wszystko w kolorze czarnym.

Zapraszamy do galerii.

Written By
More from Maria
Recykling pod prysznicem
Jak donosi Dailymail projektanci Jun Yasumoto, Vincent Vandenbrouk, Olivier Pigasse oraz Alban...
Read More
Join the Conversation

3 Comments

  1. says: Andrzej

    Jak to się ma do EKO? Te palety nie są używane!
    Poza tym są przepisy bhp i p.poż. które u nas w kraju byłby niespełnione

Leave a comment
Leave a comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *