RE-ACT Fashion Show 2010

15 października w Teatrze Wielkim w Łodzi będzie miała miejsce kolejna edycja RE-ACT Fashion Show. RE-ACT Fashion Show 2010 to finał konkursu dla młodych projektantów na najlepszą kolekcję recyklingową. Wydarzeniem towarzyszącym finałowi będzie RE-ACT Concept Store – wystawa połączona ze sprzedażą dodatków, biżuterii i akcesoriów ekologicznych i recyklingowych.

re act 201015 października w Teatrze Wielkim w Łodzi będzie miała miejsce kolejna edycja RE-ACT Fashion Show i towarzysząca mu wystawa RE-ACT Concept Store.

RE-ACT Fashion Show 2010 to finał konkursu dla młodych projektantów na najlepszą kolekcję recyklingową. W tym roku w finale znalazło się 21 osób z Polski i Europy, które walczyć będą o główną nagrodę Prezydenta Miasta Łodzi. RE-ACT Fashion Show uświetni także pokaz marki LU FLUX, która tworzy nowatorskie projekty z materiałów pochodzących z recyklingu. ‘Kryształową Kolekcję’, której przekazem jest dążenie do czystej postaci matki ziemi, pokaże również Agnieszka Kawala -Surma, ubiegłoroczna jurorka RE-ACT.

Zobacz program RE-ACT Fashion Show

Wydarzeniem towarzyszącym finałowi będzie RE-ACT Concept Store – wystawa połączona ze sprzedażą dodatków, biżuterii i akcesoriów ekologicznych i recyklingowych. Celem RE-ACT Concept Store będzie prezentacja twórców nurtu ekologicznego w projektowaniu. Taka przestrzeń ma zadanie zwiększenia świadomości ekologicznej i społecznej odpowiedzialności poprzez prezentacje kreatywnego wykorzystania materiałów wtórnych. RE-ACT Concept Store odbędzie się w Manufakturze w terminie 13-17 października 2010 (11.00 – 19.00).

Więcej informacji o RE-ACT

Tags from the story
, ,
Written By
More from Joanna
Ręko:dzielnica w październiku
Już po raz piąty klub Sen Pszczoły na warszawskiej Pradze uczyni z...
Read More
Leave a comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *