Poor Design po polsku

Dzisiaj prezentujemy kilka prac spod znaku Poor Design. Za nazwą kryje się projektant Bartosz Mucha, absolwent Akademii Sztuk Pięknych w Krakowie. Idea jest bardzo prosta- sprzęty wykonane są z jak najtańszych tworzyw, przy minimalnym wkładzie wysiłku, z dużą dozą poczucia humoru. Projekty zawierają dużą dawkę ironii (samo nazewnictwo już o tym świadczy), towarzyszy im radosne przesłanie lenistwa oraz satyra na nowopowstałą polską klasę pracowników korporacji.

duporet_na_biegunachDzisiaj prezentujemy kilka prac spod znaku Poor Design. Za nazwą kryje się projektant Bartosz Mucha, absolwent Akademii Sztuk Pięknych w Krakowie.

Idea jest bardzo prosta- sprzęty wykonane są z jak najtańszych tworzyw, przy minimalnym wkładzie wysiłku, z dużą dozą poczucia humoru. Projekty zawierają sporą dawkę ironii (samo nazewnictwo już o tym świadczy), towarzyszy im radosne przesłanie lenistwa oraz satyra na nowopowstałą polską klasę pracowników korporacji.

Meble, lampki i inne sprzęty są odpowiedzią na przemęczenie towarzyszące ludziom zaplątanym w wielkich biurowcach ze szkła.

Sam autor odnosi coraz więcej sukcesów, do których można zaliczyć wystawę na Expo Polish Design w Szanghaju.

Zapraszamy po więcej na stronę Poor Design!

Written By
More from Maria
Eko- biżuteria
Podobno diamenty są najlepszymi przyjaciółmi kobiety. Postaramy się odczarować ten mit w...
Read More
Join the Conversation

2 Comments

  1. says: Hitczyshit.pl

    Bardzo mi się podoba idea Poor Design :) każde takie “cwane” rozwiązania bardzo szybko przypadają do gusty, chyba nie tylko mnie, ale i szerokiej rzeszy odbiorców. usb w spinaczu – po prostu rewelka!

Leave a comment
Leave a comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *