Uwolnij Łacha!- 12. 06. 2010

„Uwolnij Łacha“ to cykliczna impreza, która stwarza warunki do swobodnej wymiany przedmiotów takich jak: ubrania, dodatki, sprzęty domowe, książki, zabawki itp. Idea akcji daje możliwość pozbycia się zalegających w domowych kątach rzeczy oraz zdobycia nowych i użytecznych, które z pewnością sprawią każdemu radość. Ekologiczny wymia „Uwolnij Łacha" wpisuje się w zasady recyklingu, wprawiając ubrania i sprzęty w nowy obieg.

plakat_preview

„Uwolnij Łacha“ to cykliczna impreza, która stwarza warunki do swobodnej wymiany przedmiotów takich jak: ubrania, dodatki, sprzęty domowe, książki, zabawki itp.

Idea akcji daje możliwość pozbycia się zalegających w domowych kątach rzeczy oraz zdobycia nowych i użytecznych, które z pewnością sprawią każdemu radość. Ekologiczny wymiar „Uwolnij Łacha” wpisuje się w zasady recyklingu, wprawiając ubrania i sprzęty w nowy obieg.

To co odróżnia „Uwolnij Łacha“ od innych swap’owych imprez to ciepła i rodzinna atmosfera, która sprawia że pomimo olbrzymiej ilości uczestników imprezy te stały się synonimem przyjemnie spędzonego popołudnia. Symboliczna cena za wstęp oraz swobodne zasady dają możliwość uczestniczenia każdemu, bez względu na wiek, płeć, czy zasobność portfela. Na „Uwolnij Łacha“ wymianie głównie podlegają ubrania, ale nie są to jedyne skarby do zdobycia.
Na poprzednich trzech edycjach można było stać się właścicielem angielskojęzycznych książek, sprzętu AGD czy zabawek. Rozpiętość wieku gości mieści się między 2 a 82 rokiem życia, uczestnicy tych spotkań to często całe wielopokoleniowe rodziny.

Jubileuszowa, piąta edycja “Uwolnij Łacha” odbędzie się 12 czerwca podczas Nocy Pragi na podwórku przy klubach Saturator i Hydrozagadka mieszczącym się na ulicy 11 Listopada 22.

Więcej informacji o samej imprezie można znaleźć na www.uwolnijlacha.blogspot.com.

Written By
More from Maria
Wystawa Dwa Światy Elektrośmieci
Do końca września w Muzeum Techniki w Pałacu Kultury i Nauki będzie...
Read More
Leave a comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *