Reused z lat 80-tych

Dzisiaj przedstawiamy ciekawy pomysł, który ukazał się w albumie Freestyle: The New Architecture and Design from Los Angeles w 1986 roku. Autorem pomysłu przerobienia starego odbiornika telewizyjnego na fotel jest projektant Phil Garner. Sama idea jest lekko szalona i humorystyczna, natomiast na fali powrotu do designu z lat 60-tych, 70-tych i 80-tych, wydaje sie bardzo interesująca.

1Dzisiaj przedstawiamy ciekawy pomysł, który ukazał się w albumie Freestyle: The New Architecture and Design from Los Angeles w 1986 roku.

Autorem pomysłu przerobienia starego odbiornika telewizyjnego na fotel jest projektant Phil Garner. Sama idea jest lekko szalona i humorystyczna, natomiast na fali powrotu do designu z lat 60-tych, 70-tych i 80-tych, wydaje sie bardzo interesująca.

Taki fotel może być ciekawym elementem uzupełniającym mieszkanie wypełnione klasykami wzornictwa. Warto zajrzeć na strychy rodziców i babć w poszukiwaniu inspiracji, wykorzystać niedziałające już urządzenia w kreatywny sposób. Zachęcamy do łowów!

Tags from the story
, , , ,
Written By
More from Maria
Pomysł na lampy z recyklingu
Pośród wszystkich sprzętów wyposażenia domu, wśród artystów i designerów spod znaku eko...
Read More
Join the Conversation

1 Comment

Leave a comment
Leave a comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *