PRZETWORY po raz 4-ty

n36605515877_6567W dniach 12- 13 grudnia w Warszawie odbędzie się czwarta już edycja eventu o nazwie Przetwory. Impreza skierowana jest do wszelkiej maści twórców, ludzi kreatywnych, zainteresowanych adaptacją starych, zużytych i niepotrzebnych rzeczy na ciekawy design.

Podczas Przetworów każdy może stać się projektantem, wystarczy zgłosić organizatorom chęć uczestnictwa. Na oczach publiczności ponad stu artystów będzie nadawać śmieciom drugie życie.

Wszelkie powstałe w ten sposób rzeczy będzie można na miejscu zakupić. Jeśli chcesz wziąć udział w tym wydarzeniu wyślij maila na adres: przetwory@gmail.com. Należy załączyć 5 swoich projektów oraz pobrany ze strony organizatorów formularz zgłoszeniowy.

Fakt, że Przetwory odbędą sie w terminie przedświątecznym sprawia, że warto nastawić się na poszukiwanie  nietuzinkowych upominków dla bliskich podczas tego wydarzenia!

5 komentarzy

 • 6 listopada, 2009

  ekofanka

  dzięki, nigdzie nie mogłam znaleźć informacji o przetworach w tym roku :)

 • 22 listopada, 2009

  Andrzej

  Ach, Przetwory Przetwory i jeszcze raz Przetwory!

  Obowiazkowo wpadne.
  …Ktos jeszcze sie wybiera w tym roku?

 • 23 listopada, 2009

  Ruda

  Ja się wybieram, aczkolwiek nie wiem jeszcze czy jako wystawiająca, czy jedynie zwiedzająca i zasilająca kieszenie innych;)

 • 12 grudnia, 2009

  Berta

  No w Warszawie… Ale gdzie?

 • 15 grudnia, 2009

  Fabryk

  No i po imprezie. Bylo fajnie i produktywnie. Szkoda tylko ze jury mimo ze samo naciskalo na przetwarzanie, ostatecznie nagrodzilo same rzeczy przygotowane wczesniej, a nie przetworzone na samej imprezie. No i chyba zadna nie miala zwiazku z cyfra 4, ktora ‘patronowala’ imprezie… A wielkiego Pana Designera z jury za chamstwo powinien ktos obrzucic zgnilymi jajkami!

Skomentuj