Marama- rzeźba + design

Po tegorocznych targach wzornictwa użytkowego w Mediolanie zebraliśmy tyle nowych ciekawych inspiracji, że postanowiliśmy od dziś opublikować cykl prezentacji dzieł odkrytym we Włoszech talentom. Zaczynamy od rodowitego mieszkańca słonecznej Italii- oto przed Państwem Marcantonio Raimondi Malerba.

marama4Po tegorocznych targach wzornictwa użytkowego w Mediolanie zebraliśmy tyle nowych ciekawych inspiracji, że postanowiliśmy od dziś opublikować cykl prezentacji dzieł odkrytym we Włoszech talentom.

Zaczynamy od rodowitego mieszkańca słonecznej Italii- oto przed Państwem  Marcantonio Raimondi Malerba.

Ten twórca to nie tylko designer, ale również rzeźbiarz oraz specjalista od projektowania mozaik.

Nas ujęła zdolność do łączenia starych mebli (niekiedy, nie bójmy się tego słowa- rupieci) ze skrzynkami po winie, deskami, tkaniną, opakowaniami, oraz surowym drewnem. Sam artysta zajmuje się również projektowaniem wnętrz i na jego stronie domowej możecie podziwiać efekty tej pracy w postaci zdjęć realizacji. Zapraszamy :)

Tags from the story
, , , ,
Written By
More from Maria
Ryan Frank – jeden z czołowych eko-designerów
Ryan Frank to projektant pochodzący z Cape Town w RPA, obecnie pracujący...
Read More
Join the Conversation

2 Comments

  1. says: Hitczyshit.pl

    Te projekty zawierają w sobie wszystko to co cenię sobie w eko designie – KREATYWNOŚĆ! Po prostu kocham to w jak nietypowy i pomyslowy sposób łaczą się starocie z nowoczesnością, w dodatku w tak estetyczny i praktyczny sposób.

Leave a comment
Leave a comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *