Pink Pug Design- kolejni projektanci z Polski

Pink Pug Design to dwoje absolwentów Wydziału Projektowania Form Przemysłowych ASP w Łodzi. Zajmują się bardzo szeroko pojętym designem, od całościowych projektów wnętrzarskich, bo biżuterię. Wśród ich projektów można znaleźć sporo miejsca poświęconego idei reuse. W 2009 roku artyści zdobyli nagrodę Machina Design Awards w dziedzinie "oświetlenie" za lampę Convallaria. Uczestniczyli również w festiwalu Łódź Design. Poniżej znajdziecie prezentację kilku ich prac.

Hydro ChairPink Pug Design to dwoje absolwentów Wydziału Projektowania Form Przemysłowych ASP w Łodzi. Zajmują się bardzo szeroko pojętym designem, od całościowych projektów wnętrzarskich, bo biżuterię.

Wśród ich projektów można znaleźć sporo miejsca poświęconego idei reuse. W 2009 roku zdobyli nagrodę Machina Design Awards w dziedzinie “oświetlenie” za lampę Convallaria.

Uczestniczyli również w festiwalu Łódź Design. Poniżej znajdziecie prezentację kilku ich prac.

Na pierwszym miejscu stawiamy Hydro Chair- siedzisko wykonane z odpadów po rurach, używanych do izolacji systemów hydraulicznych. Produkt jest lekki i poręczny. Nas ujęła prostota pomysłu i ładnie wykorzystana kolorystyka.

Hydro 2

Hydro 3

Tags from the story
, , ,
Written By
More from Maria
Marama- rzeźba + design
Po tegorocznych targach wzornictwa użytkowego w Mediolanie zebraliśmy tyle nowych ciekawych inspiracji,...
Read More
Leave a comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *