PRAGA – RĘKO:DZIELNICA 25.07.2010

Już po raz drugi klub Sen Pszczoły na warszawskiej Pradze czyni z tej części miasta ręko-dzielnicę i organizuje targowisko wytworów hand-made dla ludzi poszukujących oryginalnych dodatków i gadżetów i oraz dla tych, którzy tworzą je siłami swoich rąk i wyobraźni. Zainteresowanych kupnem zapraszamy w niedzielę od godziny 14.00, a wystawców od godziny 12.00.

plakatpragaJuż po raz drugi klub Sen Pszczoły na warszawskiej Pradze czyni z tej części miasta ręko-dzielnicę i organizuje targowisko wytworów hand-made dla ludzi poszukujących oryginalnych dodatków i gadżetów i oraz dla tych, którzy tworzą je siłami swoich rąk i wyobraźni. Zainteresowanych kupnem zapraszamy w niedzielę od godziny 14.00, a wystawców od godziny 12.00.

To wydarzenie to okazja do zaprezentowania swojej twórczości dla ludzi z pasją i talentem. Mimo że działalność rękodzielnicza przestaje być niszowa, nadal brakuje miejsc, w których mogą oni zaprezentować swoje ręko-arcy-dzieła. Dlatego Sen Pszczoły otwiera swoje podwoje dla twórców biżuterii, torebek, zabawek, zegarków, koszulek i innych unikatowych gadżetów. Tworzone ręcznie zyskują duszę i niepowtarzalny charakter, co wyróżnia je spośród masowych produktów.

PRAGA – RĘKO:DZIELNICA to jeden z wielu eventów organizowanych przez Sen Pszczoły. Klub z Inżynierskiej 3 chce w ten sposób przyciągnąć mieszkańców stolicy na Pragę – autentyczną, klimatyczną warszawską dzielnicę. Chce ich przekonać, że to miejsce spotkań, teren działań niezależnych artystów, przestrzeń otwarta na nowe pomysły. Dzięki współpracy z Domem Kultury Praga organizuje cykl koncertów ETNOPRAGA – w jego ramach w rękodzielniczą niedzielę uczestnicy targowiska będą mogli posłuchać koncertu zespołu Karpaty Magiczne.

Targowisko rękodzielnicze będzie imprezą cykliczną – co miesiąc Sen Pszczoły będzie zapraszał wytwórców i nabywców wytworów hand-made wszelkiej maści, aby jedni mogli się pokazać, a drudzy obkupić się do woli.

Więcej informacji:
koordynator projektu
Paulina Popławska
rekodzielnica@senpszczoly.pl
SEN spowodowany przez lot
PSZCZOŁY wokół owocu granatu
na sekundę przed przebudzeniem
Warszawa, ul. Inżynierska 3
www.senpszczoly.pl

Join the Conversation

1 Comment

  1. says: HitCzyShit.pl

    Świetnie! dwa kroki od domu :) może uda się znaleźć jakieś świetne inspiracje :) Cała idea etnopragi spisuje się naprawdę rewelacyjnie, oby ten wizerunek tej dzielnicy przerósł szybko jej kiepską renomę w niektórych kręgach

Leave a comment
Leave a comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *