Reused powraca

Nowa odsłona Reused.pl
Po 3 latach stagnacji, oficjalnie powracamy. Przez ten czas jednak nie próżnowaliśmy. Gdy Ziemia próbowała skrzętnie zbiodegradować jak najwięcej pozostawianych odpadów, my konsekwentnie nagromadziliśmy w głowie masę świeżutkich pomysłów jak jej w tym pomóc.

Po 3 latach stagnacji, oficjalnie powracamy. Przez ten czas jednak nie próżnowaliśmy. Gdy Ziemia próbowała skrzętnie zbiodegradować jak najwięcej pozostawianych odpadów, my konsekwentnie nagromadziliśmy w głowie masę świeżutkich pomysłów jak jej w tym pomóc.W myśl zasady 3R postaramy się zutylizować je w jak najlepszy sposób i zarzucić Was całą stertą recyklingowych inspiracji.

Wraz z biegiem czasu dojrzeliśmy jednak na tyle, by kwestię ‘Unikaj-Użyj-Utylizuj’ przenieść także na inne dziedziny życia. Dlatego zdecydowaliśmy się na przetworzenie idei i rozszerzenie oferty. Bo przecież dobrze wiemy, że tak naprawdę reused.pl to nie tylko kwestia eko designu, lecz przede wszystkim styl życia. A także cała masa wydarzeń i twórców, działających w myśl pryncypalnej zasady, że królowa Ziemia jest tylko jedna. Co tyczy się nie tylko Polski, ale też reszty globu. Dlatego odpalamy nasze napędzane w ekologiczny sposób silniki i ruszamy. Z tak skumulowaną energią przygotujcie się na porządną dawkę reused’owych wibracji.

Pozdrawiamy,

zespół faviconused.pl

Written By
More from Paola
Ekologiczne samochody
Obecnie w branży samochodowej producenci prześcigają się w prezentowaniu klientom nowatorskich, ekologicznych...
Read More
Leave a comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *