ReKreAkcja w Gdańsku

7 listopada na stacji Orunia w Gdańsku będzie miało miejsce niezwykłe jak na polskie realia wydarzenie. Interdyscyplinarna impreza proekologiczna o nazwie ReKreAkcja to połączenie swap- party (czyli wymiany używanymi rzeczami, głównie ubraniami), streetartu, pokazów i warsztatów.

rekreakcja7 listopada na stacji Orunia w Gdańsku będzie miało miejsce niezwykłe jak na polskie realia wydarzenie. Interdyscyplinarna impreza proekologiczna o nazwie ReKreAkcja to połączenie swap- party (czyli wymiany używanymi rzeczami, głównie ubraniami), streetartu, pokazów i warsztatów.

Chodzi o promowanie recyklingu jako formy sztuki, próbę uświadomienia ludziom, w jaki sposób można kreatywnie wykorzystać pozornie niepotrzebne rzeczy.

ONLINEshop team i Lowbudget zaprezentują na żywo jak nadać starym meblom drugą młodość. Duet stylistek Twins pokaże w jaki sposób można przerobić babcine ciuchy w modne kreacje.

Organizatorzy zachęcają uczestników do przyniesienia ze sobą wszystkiego, czego już nie potrzebujemy, a czym możemy się wymienić. Na miejscu odbędzie się również kiermasz hand made. A dla najmłodszych artystyczny kącik.

Impreza rozpocznie się o godzinie 16:00.

Written By
More from Maria
Recycling Designpreis – pierwsze miejsce dla Polaka
Miło nam poinformować, że pierwsze miejsce w trzeciej odsłonie konkursu Recycling Designpreis...
Read More
Leave a comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *