PRZETWORY po raz 4-ty

W dniach 12- 13 grudnia w Warszawie odbędzie się czwarta juz edycja eventu o nazwie Przetwory. Impreza skierowana jest do wszelkiej maści twórców, ludzi kreatywnych, zainteresowanych adaptacją starych, zużytych i niepotrzebnych rzeczy na ciekawy design. Podczas Przetworów każdy może stać się projektantem, wystarczy zgłosić organizatorom chęć uczestnictwa. Na oczach publiczności ponad stu artystów będzie nadawać śmieciom drugie życie.

n36605515877_6567W dniach 12- 13 grudnia w Warszawie odbędzie się czwarta już edycja eventu o nazwie Przetwory. Impreza skierowana jest do wszelkiej maści twórców, ludzi kreatywnych, zainteresowanych adaptacją starych, zużytych i niepotrzebnych rzeczy na ciekawy design.

Podczas Przetworów każdy może stać się projektantem, wystarczy zgłosić organizatorom chęć uczestnictwa. Na oczach publiczności ponad stu artystów będzie nadawać śmieciom drugie życie.

Wszelkie powstałe w ten sposób rzeczy będzie można na miejscu zakupić. Jeśli chcesz wziąć udział w tym wydarzeniu wyślij maila na adres: przetwory@gmail.com. Należy załączyć 5 swoich projektów oraz pobrany ze strony organizatorów formularz zgłoszeniowy.

Fakt, że Przetwory odbędą sie w terminie przedświątecznym sprawia, że warto nastawić się na poszukiwanie  nietuzinkowych upominków dla bliskich podczas tego wydarzenia!

Tags from the story
, , , ,
Written By
More from Maria
Ryan Frank – jeden z czołowych eko-designerów
Ryan Frank to projektant pochodzący z Cape Town w RPA, obecnie pracujący...
Read More
Join the Conversation

5 Comments

 1. says: Andrzej

  Ach, Przetwory Przetwory i jeszcze raz Przetwory!

  Obowiazkowo wpadne.
  …Ktos jeszcze sie wybiera w tym roku?

 2. says: Ruda

  Ja się wybieram, aczkolwiek nie wiem jeszcze czy jako wystawiająca, czy jedynie zwiedzająca i zasilająca kieszenie innych;)

 3. says: Fabryk

  No i po imprezie. Bylo fajnie i produktywnie. Szkoda tylko ze jury mimo ze samo naciskalo na przetwarzanie, ostatecznie nagrodzilo same rzeczy przygotowane wczesniej, a nie przetworzone na samej imprezie. No i chyba zadna nie miala zwiazku z cyfra 4, ktora ‘patronowala’ imprezie… A wielkiego Pana Designera z jury za chamstwo powinien ktos obrzucic zgnilymi jajkami!

Leave a comment
Leave a comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *