Poor Design po polsku

Dzisiaj prezentujemy kilka prac spod znaku Poor Design. Za nazwą kryje się projektant Bartosz Mucha, absolwent Akademii Sztuk Pięknych w Krakowie. Idea jest bardzo prosta- sprzęty wykonane są z jak najtańszych tworzyw, przy minimalnym wkładzie wysiłku, z dużą dozą poczucia humoru. Projekty zawierają dużą dawkę ironii (samo nazewnictwo już o tym świadczy), towarzyszy im radosne przesłanie lenistwa oraz satyra na nowopowstałą polską klasę pracowników korporacji.

duporet_na_biegunachDzisiaj prezentujemy kilka prac spod znaku Poor Design. Za nazwą kryje się projektant Bartosz Mucha, absolwent Akademii Sztuk Pięknych w Krakowie.

Idea jest bardzo prosta- sprzęty wykonane są z jak najtańszych tworzyw, przy minimalnym wkładzie wysiłku, z dużą dozą poczucia humoru. Projekty zawierają sporą dawkę ironii (samo nazewnictwo już o tym świadczy), towarzyszy im radosne przesłanie lenistwa oraz satyra na nowopowstałą polską klasę pracowników korporacji.

Meble, lampki i inne sprzęty są odpowiedzią na przemęczenie towarzyszące ludziom zaplątanym w wielkich biurowcach ze szkła.

Sam autor odnosi coraz więcej sukcesów, do których można zaliczyć wystawę na Expo Polish Design w Szanghaju.

Zapraszamy po więcej na stronę Poor Design!

Written By
More from Maria
Recykling pod prysznicem
Jak donosi Dailymail projektanci Jun Yasumoto, Vincent Vandenbrouk, Olivier Pigasse oraz Alban...
Read More
Join the Conversation

2 Comments

  1. says: Hitczyshit.pl

    Bardzo mi się podoba idea Poor Design :) każde takie “cwane” rozwiązania bardzo szybko przypadają do gusty, chyba nie tylko mnie, ale i szerokiej rzeszy odbiorców. usb w spinaczu – po prostu rewelka!

Leave a comment
Leave a comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *