Zróbmy coś ze starych kaset!

Dobrze znane nam z lat 80-tych oraz 90-tych kasety magnetofonowe powracają jako nowy trend. Ponieważ uwielbiamy rzeczy sentymentalne, zabawne, a nawet trochę kiczowate, w poniższym artykule przedstawimy Wam kilka pomysłów na przetworzenie tych reliktów przeszłości. Z pewnością większość z Was przechowuje do dziś składanki ulubionych przebojów (a nawet gier!) zapisanych na tym nośniku. Mało kto jednak bawi się w odtwarzanie tych watpliwej jakości dźwięków. Zatem bez żalu, do dzieła!

45nanoDobrze znane nam z lat 80-tych oraz 90-tych kasety magnetofonowe powracają jako nowy trend. Ponieważ uwielbiamy rzeczy sentymentalne, zabawne, a nawet trochę kiczowate, w poniższym artykule przedstawimy Wam kilka pomysłów na przetworzenie tych reliktów przeszłości.

Z pewnością większość z Was przechowuje do dziś składanki ulubionych przebojów (a nawet gier!) zapisanych na tym nośniku. Mało kto jednak bawi się w odtwarzanie tych watpliwej jakości dźwięków. Zatem bez żalu, do dzieła!

Zacznijmy od małych form. Na pomysł poniższego portfela wykonanego z naklejonej na tkaninę przepołowionej kasety wpadła włoska projektantka Marcella Foschi. Ciekawy retro dodatek, który łatwo jest wykonać samodzielnie.

cassette

cassette4

Tags from the story
, , , , , ,
Written By
More from Maria
Śmieć- deaktywacja! Konkurs
Czy słyszeliście o "trashion"? To skrzyżowanie słów "trash" oraz "fashion" niedługo wejdzie...
Read More
Leave a comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *