Eko sklep w Polsce

Dzisiaj chcielibyśmy przedstawić polski sklep internetowy o nazwie Eco materia, specjalizujący się w eko- designie. Inicjatywa bardzo cenna na rodzimym podwórku, szczególnie zważywszy na fakt, że wiele artykułów posiada bardzo atrakcyjne ceny. Właściciele starają się oferować produkty wykonane z materiałów trwałych, organicznych, naturalnych, po recyklingu lub możliwych do ponownego wykorzystania. Jednocześnie idzie za tym wspieranie projektantów, którzy tworzą przyjazne środowisku przedmioty.

logoDzisiaj chcielibyśmy przedstawić polski sklep internetowy o nazwie Eco materia, specjalizujący się w eko- designie.  Inicjatywa bardzo cenna na rodzimym podwórku, szczególnie zważywszy na fakt, że wiele artykułów posiada bardzo atrakcyjne ceny. Właściciele starają się oferować produkty wykonane z materiałów trwałych, organicznych, naturalnych, po recyklingu lub możliwych do ponownego wykorzystania. Jednocześnie idzie za tym wspieranie projektantów, którzy tworzą przyjazne środowisku przedmioty.

Dodatkowo z każdej sprzedanej rzeczy sklep przekazuje 1% na sadzenie drzew w rejonie małopolski, a przesyłki pakowane sa w materiały recyklingowe.

Zapraszamy! http://www.ecomateria.pl/

Tags from the story
, , ,
Written By
More from Maria
Costanza Algranti – projektantka rzeczy znalezionych
Chcielibyśmy zaprezentować sylwetkę wyjątkowej projektantki wnętrz z Mediolanu. Mowa tu o Costanzy...
Read More
Join the Conversation

1 Comment

  1. says: Marcin

    Jest to istotnie ciekawy sklep z mnóstwem artykułów choć jest trochę inny niż się spodziewałem, dla mnie eco design jest połączony ze świadomością na temat wykorzystania materiałów i . Ja oczekuję czegoś takiego jak np. zodzysku.eu ;

Leave a comment
Leave a comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *