Czas zabaw

Ryan McElhinney zaczynał karierę jako rysownik filmów animowanych, pracował m. in. dla Disneya i 20th Century Fox. Kiedy jego kariera w świecie kreskówek rozwijała się coraz bardziej, niespodziewana lektura magazynu Wallpaper zmieniła obraną ścieżkę zawodową. McElhinney doszedł do wniosku, że współczesny świat designu potrzebuje świeżych pomysłów i nowego spojrzenia.

ryan_new--5Ryan McElhinney zaczynał karierę jako rysownik filmów animowanych, pracował m. in. dla Disneya i 20th Century Fox.

Kiedy jego kariera w świecie kreskówek rozwijała się coraz bardziej, niespodziewana lektura magazynu Wallpaper zmieniła obraną ścieżkę zawodową. McElhinney doszedł do wniosku, że współczesny świat designu potrzebuje świeżych pomysłów i nowego spojrzenia.

Ponieważ jego budżet był ograniczony, skupował całe worki używanych zabawek. Obróbka tworzywa trwa 6 tygodni zanim poszczególne elementy zmienią się w dzieło. Postaci pokrywa  poliuretanową farbą. Obiekt codziennego użytku staje się rzeźbą. Strona designera.

Tags from the story
, , ,
Written By
More from Maria
Mesila- studio z ideą
Dzisiaj prezentujemy grupę projektową wprost z Izraela. Mesila to coś więcej niż...
Read More
Join the Conversation

1 Comment

  1. says: HitCzyShit.pl

    oj ile ja bym takich rzeczy wyrzeźbił ze swoich domowych zasobów ;p ale btw genialny pomysł i fajna realizajca

Leave a comment
Leave a comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *