Amy Hunting i drewniane skrawki

Ammy Hunting pochodzi z Drammen w Norwegii. Jest jednocześnie ilustratorką oraz projektantką mebli. W jej twórczości widoczna jest fascynacja surowym drewnem, jego zróżnicowana barwą oraz fakturą. Skandynawska prostota jest tłem dla popisu...

Ammy Hunting pochodzi z Drammen w Norwegii. Jest jednocześnie ilustratorką oraz projektantką mebli. Obecnie pracuje w Oslo.

Amy HuntingW jej twórczości widoczna jest fascynacja surowym drewnem, jego zróżnicowana barwą oraz fakturą. Fragmenty, ścinki łączy w proste i harmonijne kształty, meble są  skromne w formie, natomiast połączenie elementów różnych gatunków drewna sprawia, że są ciekawym i oryginalnym elementem wyposażenia wnętrza.

Skandynawska prostota jest tłem dla popisu w precyzyjnie wyciętych i dopasowanych elementach, składających się na całość.

Więcej na stronie dizajnerki.

Written By
More from Maria
Czas zabaw
Ryan McElhinney zaczynał karierę jako rysownik filmów animowanych, pracował m. in. dla...
Read More
Join the Conversation

1 Comment

  1. says: mini

    Artystka nawet w drewniane ścinki potrafi tchnąć “drugie życie”. Owocem jej pracy są niecodzienne meble i wyposażenie wnętrz. Projekt Babooshka Lamps najbardziej przypadł mi do gustu. Prosty w formie, oszczędny, a surowe drewno jest piękne samo w sobie.

Leave a comment
Leave a comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *